Wybrany wątek opinii

Miasto się korkuje, bo jest za dużo samochodów, a nie za mało dróg! W dodatku "korki" są śmieszne w porównaniu z innymi miastami, za to koszt przekopania zielonego terenu poważny. Zamiast Bema będą zatory na Sybiraków/Marymonckiej, bo to wąskie uliczki
(2025.04.08)
Taaaa... Tylko że z roku na rok samochodów przybywa a i korki coraz większe i będą jeszcze większe. Trzeba teraz myśleć zanim bedzie za pózno by coś wybudować konkretnego jwłaśnie jak ulicę Wschodnią. Koszt przekopania tego terenu jest żadny w porównaniu z doskonałym dojazdem i bezpieczną jazdą. Budować bo potem będzie jeszcze większy płacz i lament a osiedli w tym rejonie przybywa.
(2025.04.08)
Pytanie dlaczego w tym rejonie osiedli przybywa w tak katastrofalnie nieskomunikowanym terenie?płacz i lament teraz? I ta droga wybudowana do nikąd
Malkontent 123 (2025.04.09)
@Malkontent 123 - Jak to na Wschodzie, nic nie można zrobić, tak tą Wschodnią - zrobili do połowy, jak te ulice na Modrzewinie, jak ten port zablokowali I nic już nie robią, jak ten stadion na A8,basen, amfiteatr, mosty, nie można zrobić remontu ulic, chodników, budynków, zabytków, jedyne co można to brać pensję za nic nierobienie- ludzie a pogońcie ich wszystkich- dajcie szansę innym przecież już gorzej nie może być, będą nas karmić wariantami jak na ruletce - może w1,może w2,w3,ale jak na razie - wypada im ciągle 0 ( zero)..
Czas na nich.. won (2025.04.09)
@Czas na nich.. won - No a co tam w sprawie podgrzewanej trawy... wiosna idzie, czas na roboty przygotowywawcze, czy tą małą robotę przełożono na kolejne lata.... szczerze-... Sam bym się zwolnił, bo własne sumienie nie pozwoliłoby mi brać pieniądze za coś czego nie potrafię I ciągle kłamać, oszukiwać I być bezradnym. No ale to trzeba mieć...
Honor (2025.04.09)
Powrót do komentarzy