UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Państwo z Nowego Elbląga przedstawiają wariant zaporowy, niemożliwy, niedorzeczny. Kości zostały już rzucone. Powstała już czesc wsch obwodnicy i nikt i nic nie będzie budować od nowa. To strata pieniędzy.

Boss.