A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Grupa ekoterrorystów, która chce zakorkowania Elbląga
Były konsultacje, mieszkańcy mieli prawo głosu, decyzji, a ci chyba spali w tym czasie i teraz zamieszanie robią.
Ludzie na konsultacjach w strażnicy wyjaśnili was, szkodzicie temu miastu. Nie kompromitujcie się dalej. Elbląg potrzebuje Wschodniej, a to co piszecie to mrzonki. Brawa dla Prezydenta za chęć budowy
Budujcie. Nie słuchajcie wszystkich mondrych a miasto zakorkowne i wszyscy psioczą na władzę. Jak coś robią to źle jak nie robią też źle.
To jest temat na każda okazje, jak tramwaje i port. Chodzi chyba aby klikalność wzrosła, bo, że rośnie od tych niusów ciśnienie to chyba oczywiste. Skończyc z tym gadaniem i robic.
Super, jakiś głos rozsądku w tym mieście
Żadnych więcej konsultacji. Robić robić robić!!!! Ekoswirom dziękujemy
Panie Missan jeżeli zbudujecie wschodnią 2 i 3 etap, jeżeli ulicę 13 Pułku zrobicie dwukierunkową i ulice Grunwaldzką na całej długości zrobicie dwupasmową to dla mnie może być pan prezydentem 100 lat
sam jesteś przygłup, rower sobie kup nie bedziesz stał w korkach i będziesz zdrowszy
Budować!!! Konsultacje już były i ma powstać ul, Wschodnia do końca. Nie trzeba nam tu malkontentów.