UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobry przebieg zaproponowany przez NE. Pozostale tylko po to zeby usilnie polaczyc z droga do lesniczowki, ktora ktos bez pomyslu sobie narysowal, bo mial jakas pijacka wizje. Kierowcy maja jechac w kierunku Debicy, zeby sie pozniej cofac ?

+-=

Anuluj