UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Konsultacje już się zakończyły, teraz pora na budowę II części Obwodnicy Ruch Obywatelski Nowy Elbląg - kto firmuje ten zacny Ruch ? Ciekawe jakie stanowisko jest Nowego Elbląga w temacie łąki o pow.5500 m2 na Placu Konstytucji w samym środku Elbląga.