UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Konsultacje już się zakończyły, teraz pora na budowę II części Obwodnicy Ruch Obywatelski Nowy Elbląg - kto firmuje ten zacny Ruch ? Ciekawe jakie stanowisko jest Nowego Elbląga w temacie łąki o pow.5500 m2 na Placu Konstytucji w samym środku Elbląga.