UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Konsultacje już się zakończyły, teraz pora na budowę II części Obwodnicy Ruch Obywatelski Nowy Elbląg - kto firmuje ten zacny Ruch ? Ciekawe jakie stanowisko jest Nowego Elbląga w temacie łąki o pow.5500 m2 na Placu Konstytucji w samym środku Elbląga.


Anuluj