A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@niechceunikalnegopodpisu - nie każdy lubi pedałować. pomyśl człowieku jak niepełnosprawny ma pedałować, albo ktoś starszy. szok.
@ GłębokaMyśl-zgadzam się z panem w 100+ 1%, Kotliński gdyby spełniły mu się marzenia zostania nawet byle kim na jakiejkolwiek państwowej posadzie przestałby by być bezrobotnym pieniaczem. Pomawianie bezimienne o działania korupcyjne i kłapanie dziobem bez podstawy to taka cecha charakteru. Niby zgłosił sprawę dworca do Izby Obrachunkowej i niby bez odzewu, no to jeszcze jest CBA ale tam też miasto ma układy. Do tej tradycyjnej kolei nad zalewowej to on by zapewne dopłacał.
Lokalni biznesmeni i działacze śpią w błogim przekonaniu że przekop to fanaberia PiSu, na której zarobić się nie da. Zaś lokalni politycy są obrażeni że to PiS a nie oni robi tę budowę i też nie chcą o czymkolwiek rozmawiać. n
Tak się kończa rządy PO, PSL, SLD w tym województwie. A ucierpał Elbląg, miasteczka na trasie kolei nadzalewowej. Rząd PIS obiecał uruchomienie linii autobusowych i kolejowych i mamy pat bo kolej nadzalewowa ?????.
I co rządy marszałka i olsztyniaków doprowadzają Elbląg i powiat do ruiny. I to widac. Dworce, tory kolejowe remonty w olsztynie i na mazurach. WSTYd i tyle.
Niech Wróblewski, Missan i Czyżyk się do dymisji podadzą. Jak była szansa dostać 85% dotacji z programu Kolej+ na remont Kolei Nadzalewowej to nawet wniosku nie złożyli. Dworzec Elbląg Zdrój został sprzedany mimo, że elblążanom to się nie podobało. Marszałek województwa warmińsko mazurskiego wstrzymał decyzję w sprawie remontu Kolei Nadzalewowej
Czemu nie z Elbląga? Bo dworzec Elbląg Zdrój (dawny Englisch Brunnen)został sprzedany. Hurra, Elbląg się rozwija! Przeprasza, Elbląg po aktualnym prezydentem się raczej zwija. .. .
Ja nie rozumiem czemu PO-wcom tak bardzo przeszkadza Kolej Nadzalewowa. Przecież Kolej adzalewowa powinna być po to, aby służyła mieszkańcom Elbląga, Jagodna, Kamionka Wielkiego, Nadbrzeża, Suchacza, Kadyn, Tolkmicka, Świętego Kamienia, Fromborka, Stępienia i Braniewa. PO-wcy nie musieliby korzystać z usług Kolei Nadzalewowej
Stacja kolejowa w Elblągu powinna odzyskać połączenia do: Braniewa p. Frombork/ Braniewa p. Młynary/ Kaliningradu/ Berlin p. Gdańsk i Szczecin/ Szczecin p. Kołobrzeg/ Katowice p. Białystok i Warszawę/ Suwałki/ Ustka/ Hel