Wybrany wątek opinii
Przekop dla warszawiaków to może być ekstra biznes. Dziwię się że lokalni biznesmeni się tym nie zainteresowali. Bardzo się dziwię.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Lokalni biznesmeni i działacze śpią w błogim przekonaniu że przekop to fanaberia PiSu, na której zarobić się nie da. Zaś lokalni politycy są obrażeni że to PiS a nie oni robi tę budowę i też nie chcą o czymkolwiek rozmawiać. n
Do moderacji
Odpowiedz
11
0