Wybrany wątek opinii

Przekop dla warszawiaków to może być ekstra biznes. Dziwię się że lokalni biznesmeni się tym nie zainteresowali. Bardzo się dziwię.
(2021.09.27)
Lokalni biznesmeni i działacze śpią w błogim przekonaniu że przekop to fanaberia PiSu, na której zarobić się nie da. Zaś lokalni politycy są obrażeni że to PiS a nie oni robi tę budowę i też nie chcą o czymkolwiek rozmawiać. n
(2021.09.27)
Powrót do komentarzy