UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stacja kolejowa w Elblągu powinna odzyskać połączenia do: Braniewa p. Frombork/ Braniewa p. Młynary/ Kaliningradu/ Berlin p. Gdańsk i Szczecin/ Szczecin p. Kołobrzeg/ Katowice p. Białystok i Warszawę/ Suwałki/ Ustka/ Hel