UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ GłębokaMyśl-zgadzam się z panem w 100+ 1%, Kotliński gdyby spełniły mu się marzenia zostania nawet byle kim na jakiejkolwiek państwowej posadzie przestałby by być bezrobotnym pieniaczem. Pomawianie bezimienne o działania korupcyjne i kłapanie dziobem bez podstawy to taka cecha charakteru. Niby zgłosił sprawę dworca do Izby Obrachunkowej i niby bez odzewu, no to jeszcze jest CBA ale tam też miasto ma układy. Do tej tradycyjnej kolei nad zalewowej to on by zapewne dopłacał.

ixi

Anuluj