UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lokalni biznesmeni i działacze śpią w błogim przekonaniu że przekop to fanaberia PiSu, na której zarobić się nie da. Zaś lokalni politycy są obrażeni że to PiS a nie oni robi tę budowę i też nie chcą o czymkolwiek rozmawiać. n