A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dlatego taki marazm z koleją nadzalewową bo mamy lenia prezydenta Wróblewskiego nic ale to zupełnie nic nie robi dla mieszkańców, tylko śmietniki na nakrętki otwiera, wstyd mi za niego i jego zero rezultatów p. i. erdz. e. nia tyle lat w stołek
Jednym słowem żenada, kosmodrom Słupnik z załogą jeszcze zbudujcie. Linia 254 jest naszą perłą w koronie, w nawet nie macie pojęcia jaki jest to potencjał, oby wam PKP PLK pokazała środkowy palec na takie pomysły, tam mają jeździć pociągi.
Drezyna z przyczepka na rower i full wypas. Fajna siłka zamiast kisic na stacjonarnym rowerku. A jeszcze jak będzie dynamo z mozliwoscia doładowania telefoniku to pasazer na portfelu posurfuje
Przekop dla warszawiaków to może być ekstra biznes. Dziwię się że lokalni biznesmeni się tym nie zainteresowali. Bardzo się dziwię.
A moim zdaniem to władze powinien się wstydzić, że nie reaktywuje prawdziwej Kolei Nadzalewowej. .
@1125. - Linia kolejowa znalazla sie na liscie srodkow UE chyba, ale napewno nie za rok
@jagłupi - Drezyna jest to "wózek dziecięcy"jeżdżący po torach kolejowych.
ktos tu zapomniał o elblagu? co wy zasnęliście? Elblag powinien byc złączony z suchaczem kadyn ami tolkmikiem fromborkiem. od dawna. Jestem w szoku co za bezsens.
Marzeń ciąg dalszy. Basen, kolej nad zalewowa, stadion. Żyjemy tylko złudzeniami.
@niechceunikalnegopodpisu - Bez sensu jest robienie z linii kolejowej ścieżki rowerowej, kiedy wiadomo że kolej będzie rozwijana w całej Europie w kolejnych latach. Zaoranie kolei byłoby wg mnie katastrofalną decyzją dla regionu, ścieżkę można postawić obok