UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech Wróblewski, Missan i Czyżyk się do dymisji podadzą. Jak była szansa dostać 85% dotacji z programu Kolej+ na remont Kolei Nadzalewowej to nawet wniosku nie złożyli. Dworzec Elbląg Zdrój został sprzedany mimo, że elblążanom to się nie podobało. Marszałek województwa warmińsko mazurskiego wstrzymał decyzję w sprawie remontu Kolei Nadzalewowej


Anuluj