Wybrany wątek opinii
Zrobilibyście zwykłą trasę rowerową, a nie cudujecie z jakimiś drezynami. Bez sensu.
Do moderacji
Odpowiedz
30
53
@niechceunikalnegopodpisu - Bez sensu jest robienie z linii kolejowej ścieżki rowerowej, kiedy wiadomo że kolej będzie rozwijana w całej Europie w kolejnych latach. Zaoranie kolei byłoby wg mnie katastrofalną decyzją dla regionu, ścieżkę można postawić obok
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@niechceunikalnegopodpisu - nie każdy lubi pedałować. pomyśl człowieku jak niepełnosprawny ma pedałować, albo ktoś starszy. szok.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Arturr - Lubię rower i sporo jeżdżę, ale robienie z torów kolejowych ścieżki dla rowerów to pomysł iście olsztyński, a zwolennicy takiej opcji to zwykłe buractwo widzące tylko czubek własnego nosa.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Lepiej jak leza nie używane? Mysle ze inwestorzy robia tak krotka trase bo sami nie wierza w ekonomiczny sens takiego przedsięwzięcia. Kilka razy probowano reanimowac kolej nadzalewowa i zawsze z takim samym skutkiem. Ile mozna robic te same bledy? Wystarczy wyjechac na droge do w strone suchacza zeby zobaczyc ilu jest rowerzystow. Jakby byla sciezka byloby jeszcze wiecej. Daje temu przeddsiewzieciu maks 1 rok
Do moderacji
Odpowiedz
0
0