UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie rozumiem czemu PO-wcom tak bardzo przeszkadza Kolej Nadzalewowa. Przecież Kolej adzalewowa powinna być po to, aby służyła mieszkańcom Elbląga, Jagodna, Kamionka Wielkiego, Nadbrzeża, Suchacza, Kadyn, Tolkmicka, Świętego Kamienia, Fromborka, Stępienia i Braniewa. PO-wcy nie musieliby korzystać z usług Kolei Nadzalewowej