UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie z Elbląga? Bo dworzec Elbląg Zdrój (dawny Englisch Brunnen)został sprzedany. Hurra, Elbląg się rozwija! Przeprasza, Elbląg po aktualnym prezydentem się raczej zwija. .. .

Sunsiadka

Anuluj