UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak się kończa rządy PO, PSL, SLD w tym województwie. A ucierpał Elbląg, miasteczka na trasie kolei nadzalewowej. Rząd PIS obiecał uruchomienie linii autobusowych i kolejowych i mamy pat bo kolej nadzalewowa ?????.