Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
15
37
@RobertKoliński - Nie, to nie tak! Po tych akcjach z rewitalizacją kolei, jakei urządził Wrobel - histeria na samą myśl rewitalizacji czy sprzedaż dworca - nikt juz nie traktuje poważnie naszego miasta w tej kwestii. Opinia poszła w Świat. Przypadek? A o sprawie sprzedaży, która podobno miala zostać poddana kontroli nadal cisza. ..
Do moderacji
Odpowiedz
31
4
@Do_pomorskiego - To niestety bardzo tak - ten pomysł 3 prywaciarzy nie jest ani nowy, ani też "bezhaczykowy"; chodzi zwyczajnie o to, żeby dziś bić pianę i robić medialną kontrofensywę do społecznego i rządowego pomysłu rewitalizacji tej linii kolejowej. Utrącenie przez pazerną a aspołeczną koalicję PO-PSL koncepcji odbudowy Linii Nadzalewowej nie POzostało bez wymiernego, społeczno-politycznego skutku w lokalnej opinii publicznej przecież. Dziś te zarobasy i wraże lib-szkodniki próbują zwyczajnie innej taktyki: - Patrzcie, jak chcemy robić byznesy na tem szlaku, mówią, ale nam WRAŻE PISIORY ROBIĆ NIE POZWALAJO!!1 [POmijam tu już całkiem idiotyczny sposób przeprowadzania tej propagandowej operacji - kto niby za tę naprawę szlaku miałby zapłacić, bidne samorządy? xd - ale to nie jest kwestia tylko nieudolności i sabotażu elbląskiego ratusza. To jest grubsza, i do tego zorganizowana!, POlityczna akcja; ]
Do moderacji
Odpowiedz
17
11
@RobertKoliński - Wladze UM Elbląg pokazaly, jak dba się o takie atrakcje ze środkow publicznych :). Musiał przyjsć prywaciarz, ktory widzi potencjał i tyle. Ta, jak tutaj. A że wladze Elbląga po raz kolejny pokazały, że są nieprzychylne inwestorom. ..
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
@Do_pomorskiego - A, w temacie zaś kontroli podejrzanej a korupcyjnej transakcji sprzedaży dworca Elbląg-Zdrój, to tylko przypomnę, że osobiście maczałem paluszki w złożeniu oficjalnej, poselskiej interpelacji w tej sprawie do wojewody warmińsko-mazurskiego (PiS)i Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie. Jednak za dalsze losy tej sprawy odpowiedzialni są już obecnie rządzący i sprawujący nadzór nad temi organami. My swój obywatelski obowiązek spełniliśmy, niechże się teraz wykazuje władza, co to pono "przez ludzi i dla ludzi", nie tak?;
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
@RobertKoliński - Ale Ty pi×××××sz nieudaczniku
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
@RobertKoliński - Takiej korupcji jaka była za komuny to już nikt nie przebije. Gdyby Adrian Tobie załatwił pod biurkiem dożywotni zasiłek miał co jeść i siły na pisanie tych bredni to co to by było korupcja czy praworządność po waszemu?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
@RobertKoliński - Niby lewicowy, a pisowski podnóżek.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@RobertKoliński - Człowieku ty idź się leczyć albo wyemigruj, najlepiej do Rosji bo to twoi przyjaciele.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@RobertKoliński - Kto to jest prywaciarz idioto ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@RobertKoliński - Ale masz robercik nawalone pod beretem
Do moderacji
Odpowiedz
1
0