UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stacja kolejowa w Elblągu powinna odzyskać połączenia do: Braniewa p. Frombork/ Braniewa p. Młynary/ Kaliningradu/ Berlin p. Gdańsk i Szczecin/ Szczecin p. Kołobrzeg/ Katowice p. Białystok i Warszawę/ Suwałki/ Ustka/ Hel