UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak się kończa rządy PO, PSL, SLD w tym województwie. A ucierpał Elbląg, miasteczka na trasie kolei nadzalewowej. Rząd PIS obiecał uruchomienie linii autobusowych i kolejowych i mamy pat bo kolej nadzalewowa ?????.