63
27.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brednie, kosmos- Stanisław Lem by puścił bąka, a BAREJA skrętu kiszek
ttt (2021.09.27)

info

4  
  0
@RobertKoliński - Człowieku ty idź się leczyć albo wyemigruj, najlepiej do Rosji bo to twoi przyjaciele.
(2021.09.27)
@RobertKoliński - Kto to jest prywaciarz idioto ?
(2021.09.27)
Szacun dla tych którym się chce. Niestety takich w elblaskim Ratuszu obecnie nie mamy.
(2021.09.27)

info

6  
  0
Kolej tylko kolej po przekopie to biznes transportowy nie tylko ludzi dla turystyki ale towarow
Ekonomia zachodu nie wschodnie (2021.09.27)
""""Ja nie rozumiem czemu PO-wcom tak bardzo przeszkadza Kolej Nadzalewowa. Przecież Kolej adzalewowa powinna być po to, aby służyła mieszkańcom Elbląga, Jagodna, Kamionka Wielkiego, Nadbrzeża, Suchacza, Kadyn, Tolkmicka, Świętego Kamienia, Fromborka, Stępienia i Braniewa. PO-wcy nie musieliby korzystać z usług Kolei Nadzalewowej"""---i nie zrozumiesz dopóki do tej kolei nie będziesz dopłacał z własnej kieszeni. Duże zakłady nie istnieją, zastąpiły je mniejsze lokalne firmy zatrudniające lokalnych pracowników, a ten co musi dojechać jedzie swoim autem albo busami których stada kursują co kilkanaście minut a i cena za przejazd też ma znaczenie. Teraz kumasz że się nie opłaca dla kilku nawiedzeńców
(2021.09.27)
Drezyny rowerowe !!! Paranoja zamiast tramwaju albo pociągu !! będą turyści pedałować na torach !!! Patologia !!!
śmiech (2021.09.27)

info

4  
  0
Ta i nienawiedznie sprawia, że najlepsze miejsca pracy właśnie tu. Nr 1 w Polsce
na wspak (2021.09.28)
@Arturr - Lubię rower i sporo jeżdżę, ale robienie z torów kolejowych ścieżki dla rowerów to pomysł iście olsztyński, a zwolennicy takiej opcji to zwykłe buractwo widzące tylko czubek własnego nosa.
(2021.09.28)
I kolumbaria.
(2021.09.28)