UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja nie rozumiem czemu PO-wcom tak bardzo przeszkadza Kolej Nadzalewowa. Przecież Kolej adzalewowa powinna być po to, aby służyła mieszkańcom Elbląga, Jagodna, Kamionka Wielkiego, Nadbrzeża, Suchacza, Kadyn, Tolkmicka, Świętego Kamienia, Fromborka, Stępienia i Braniewa. PO-wcy nie musieliby korzystać z usług Kolei Nadzalewowej