54
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@mama - To racja. Jak dzisiejszi 60 latkowie odejda na emerytury to nie będzie do kogo isc ze swoim zdrowiem.
(2020.09.12)
Ja posłance nie ufam bo trzyma z Mirosławem S.
(2020.09.12)

info

1  
  5
@Kamil K - W UM też z błędami piszą. Popatrz tylko na miejski profil, to dopiero obraz nędzy i rozpaczy. Nie potrafią poprawnie złożyć zdania.
(2020.09.12)
we Włocławku zakażeni i lekarze i pacjenci. Wyobraźmy sobie, że to samo dzieje się na jedynym z łaski Witolda oddziale ginekologicznym na Królewieckiej. Są dwa oddziały i niech zostaną. Inaczej to wypowiedzenie wojny elblążankom.
(2020.09.12)

info

9  
  1
@Politykos- ty Politykos lepiej chyć się za uczciwą robotę a nie politykuj, wtedy miasto będzie miało większe wpływy i stać będzie i na górkę Chrobrego pod dachem ze sztucznym śniegiem, zbuduje ze dwa szpitale i da po 50% podwyżki dla nauczycieli
teralogos (2020.09.12)

info

1  
  1
czy radni bezradni już dostali polecenie od teoretycznie na zwolnieniu, aby przyklepać jak pogotowie socjalne
(2020.09.13)

info

5  
  0
Podjęło Cię gościu puknij się w łeb za takie typu komentarze ty zarazo chodząca A Ty za te swoje 500plus wydajesz na chlanie i fajeczki won z idiotami w Elblągu co krytykują niczemu winne dzieci i chyba zazdroszczą że większość ma 500plus A ktoś nie ma idźcie się leczyć!!!!Jest 500plus dają to ludzie biorą proste A Tobie gowno do tego zajmij się swoim życiem!żegnam!
(2020.09.13)
Konsolidacja usług pediatrycznych. .. śmiechu warte zwłaszcza że na oddziale chirurgii dziecięcej nie ma lekarzy do pracy i najprawdopodobniej oddział zostanie zamknięty może szanowni radni i pan prezydent by się tym zainteresowali a poza tym rodzic będą w wojewódzkim a leczyć maluszki w miejskim jaki sens gdzie logika
Zanirpokojona (2020.09.13)
A od kiedy lekarze albo położne mają coś do powiedzenia na te tematy? Od kiedy ktoś ich pyta? Tak jak od kiedy jacykolwiek fachowcy mają coś do powiedzenia w jakichkolwiek sprawach?
entuzjasta (2020.09.13)
Panie prezdencie Wroblewski, jak pan sobie to wyobraza, ze zaczne rodzic, a w wojedzodzkim nie bedzie miejsca i mam jechac 120km do Olsztyna? Chyba pan tego nie przemyslal, a mania oszczedzania na wszystkim, tylko nie na sobie odebrala panu zdrowy rozsadek.
MatkaPolkaElbląska (2020.09.13)

info

10  
  0