54
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Realista. - Witold kradnie gorzej niż Olsztyn
(2020.09.12)
I dobrze, komu potrzebne bachory i nieroby 500plusy, zlikwidować im pomoc medyczna! Świetna decyzja!
(2020.09.12)

info

2  
  5
Wladze miasta na razie komentują sprawy. .. Na ternie. .. Artykul napisany bardzo niepoprawnie, na szybko, z błędami!!! Bez korekty. .. WSTYD!!!!
Kamil K (2020.09.12)
tak się wykańcza Służbę Zdrowia - poprzez tą ustawioną PLANDEMIĘ !!! - i to są właśnie prawdziwe ofiary "koronaświrusa". .. poza mózgami owiec zakneblowanymi w kagańce, jako dobry podkład do bezwolnego zgadzania się na przymusowe szczepienia byle g. .. , a potem czipowanie jak bydło hodowlane :(- taki scenariusz nam rozpisano - czy będziemy posłuszni, jak owieczki?
LekarzEmeryt (2020.09.12)

info

5  
  3
Przenosiny, likwidacja to są mniej ważne tematy bo dotyczą tylko miejsca świadczenia usługi medycznej. Natomiast należy poszukać odpowiedzi dlaczego coraz więcej pacjentów z Elbląga poszukuje świadczeń medycznych w placówkach poza Elblągiem bo jak wieść gminna niesie to spora część wybiera Trójmiasto lub Olsztyn.
(2020.09.12)

info

10  
  0
Ciekawe czy w miejskim bedzie działał rtg jak skonsolidują oddziały. Bywa z nim różnie.
(2020.09.12)

info

7  
  0
@Wstyd - Racja. Poradnia chirurgii dziecięcej to XIX. Specjaliści to samo.
(2020.09.12)
Do Matka z Elbląga i całej reszty przeciwnych przenoszenia - co z tego że jest w wojewódzkim diagnostyka i cała inna baza do wykorzystania to nic nie wnosi w leczenie waszych dzieci bo ''specjaliści''tam pracujący nie znają się na wynikach podstawowych badań, to biznesmeni którzy wiedzą jak policzyć za dyżur, a dawki leków są dla nich absolutnym kosmosem nie do ogarnięcia, jestem za przeniesieniem !!!!!
(2020.09.12)

info

4  
  6
Kasa sie klania w wojewodzkim, nowy oddzial ginekologiczno-polozniczy z funduszy Unii w nowym szpitalu musi dzielic sie kontraktem ze starym szpitalem co jest nie w smak pani dyrektor. Dzieci natomiast I ich leczenie pozostaje w tyle, bo jest nie oplacalne I brak jest specjalistow. Dzieci musza jezdzic na konsultacje do Gdanska lub Olsztyna, wiec bardzo chetnie sie chca tego pozbyc. .. Klaniam sie nisko lekarzom na Zeromskiego, wasze doswiadczenie I mozliwosci I tak sa wielkie. .. .
mama (2020.09.12)
Szkoda, że nie nagrałam wczorajszej 2 minutowej porady telefonicznej lekarza rodzinnego. To by była sensacja. Chyba pacjenci powinni to robić i publikować. To jest dramat!
(2020.09.12)

info

11  
  0