UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
we Włocławku zakażeni i lekarze i pacjenci. Wyobraźmy sobie, że to samo dzieje się na jedynym z łaski Witolda oddziale ginekologicznym na Królewieckiej. Są dwa oddziały i niech zostaną. Inaczej to wypowiedzenie wojny elblążankom.