UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

we Włocławku zakażeni i lekarze i pacjenci. Wyobraźmy sobie, że to samo dzieje się na jedynym z łaski Witolda oddziale ginekologicznym na Królewieckiej. Są dwa oddziały i niech zostaną. Inaczej to wypowiedzenie wojny elblążankom.


Anuluj