UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Politykos- ty Politykos lepiej chyć się za uczciwą robotę a nie politykuj, wtedy miasto będzie miało większe wpływy i stać będzie i na górkę Chrobrego pod dachem ze sztucznym śniegiem, zbuduje ze dwa szpitale i da po 50% podwyżki dla nauczycieli

teralogos

Anuluj