UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Konsolidacja usług pediatrycznych. .. śmiechu warte zwłaszcza że na oddziale chirurgii dziecięcej nie ma lekarzy do pracy i najprawdopodobniej oddział zostanie zamknięty może szanowni radni i pan prezydent by się tym zainteresowali a poza tym rodzic będą w wojewódzkim a leczyć maluszki w miejskim jaki sens gdzie logika

Zanirpokojona

Anuluj