UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie prezdencie Wroblewski, jak pan sobie to wyobraza, ze zaczne rodzic, a w wojedzodzkim nie bedzie miejsca i mam jechac 120km do Olsztyna? Chyba pan tego nie przemyslal, a mania oszczedzania na wszystkim, tylko nie na sobie odebrala panu zdrowy rozsadek.

MatkaPolkaElbląska

Anuluj