UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie prezdencie Wroblewski, jak pan sobie to wyobraza, ze zaczne rodzic, a w wojedzodzkim nie bedzie miejsca i mam jechac 120km do Olsztyna? Chyba pan tego nie przemyslal, a mania oszczedzania na wszystkim, tylko nie na sobie odebrala panu zdrowy rozsadek.
MatkaPolkaElbląska