Wybrany wątek opinii
Wladze miasta na razie komentują sprawy. .. Na ternie. ..
Artykul napisany bardzo niepoprawnie, na szybko, z błędami!!! Bez korekty. .. WSTYD!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Kamil K - W UM też z błędami piszą. Popatrz tylko na miejski profil, to dopiero obraz nędzy i rozpaczy. Nie potrafią poprawnie złożyć zdania.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0