Wybrany wątek opinii

Wladze miasta na razie komentują sprawy. .. Na ternie. .. Artykul napisany bardzo niepoprawnie, na szybko, z błędami!!! Bez korekty. .. WSTYD!!!!
Kamil K (2020.09.12)
@Kamil K - W UM też z błędami piszą. Popatrz tylko na miejski profil, to dopiero obraz nędzy i rozpaczy. Nie potrafią poprawnie złożyć zdania.
(2020.09.12)
Powrót do komentarzy