Wybrany wątek opinii

Konsolidacja usług pediatrycznych. .. śmiechu warte zwłaszcza że na oddziale chirurgii dziecięcej nie ma lekarzy do pracy i najprawdopodobniej oddział zostanie zamknięty może szanowni radni i pan prezydent by się tym zainteresowali a poza tym rodzic będą w wojewódzkim a leczyć maluszki w miejskim jaki sens gdzie logika
Zanirpokojona (2020.09.13)
@Zanirpokojona - Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie zamknięty. A najbliższa pomoc to Gdańsk lub Olsztyn. Życzę dużo zdrowia.
Zatroskany Zenon (2020.09.13)
Powrót do komentarzy