UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Konsolidacja usług pediatrycznych. .. śmiechu warte zwłaszcza że na oddziale chirurgii dziecięcej nie ma lekarzy do pracy i najprawdopodobniej oddział zostanie zamknięty może szanowni radni i pan prezydent by się tym zainteresowali a poza tym rodzic będą w wojewódzkim a leczyć maluszki w miejskim jaki sens gdzie logika
Zanirpokojona