UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A od kiedy lekarze albo położne mają coś do powiedzenia na te tematy? Od kiedy ktoś ich pyta? Tak jak od kiedy jacykolwiek fachowcy mają coś do powiedzenia w jakichkolwiek sprawach?

entuzjasta

Anuluj