UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A od kiedy lekarze albo położne mają coś do powiedzenia na te tematy? Od kiedy ktoś ich pyta? Tak jak od kiedy jacykolwiek fachowcy mają coś do powiedzenia w jakichkolwiek sprawach?
entuzjasta
A od kiedy lekarze albo położne mają coś do powiedzenia na te tematy? Od kiedy ktoś ich pyta? Tak jak od kiedy jacykolwiek fachowcy mają coś do powiedzenia w jakichkolwiek sprawach?
entuzjasta