Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze. Nie potrzeba więcej bachorów co roznoszą zarazki i ich rodziców nierobów 500plusow
Do moderacji
Odpowiedz
3
26
Podjęło Cię gościu puknij się w łeb za takie typu komentarze ty zarazo chodząca A Ty za te swoje 500plus wydajesz na chlanie i fajeczki won z idiotami w Elblągu co krytykują niczemu winne dzieci i chyba zazdroszczą że większość ma 500plus A ktoś nie ma idźcie się leczyć!!!!Jest 500plus dają to ludzie biorą proste A Tobie gowno do tego zajmij się swoim życiem!żegnam!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3