UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie prezdencie Wroblewski, jak pan sobie to wyobraza, ze zaczne rodzic, a w wojedzodzkim nie bedzie miejsca i mam jechac 120km do Olsztyna? Chyba pan tego nie przemyslal, a mania oszczedzania na wszystkim, tylko nie na sobie odebrala panu zdrowy rozsadek.
MatkaPolkaElbląska