UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@mama - To racja. Jak dzisiejszi 60 latkowie odejda na emerytury to nie będzie do kogo isc ze swoim zdrowiem.
@mama - To racja. Jak dzisiejszi 60 latkowie odejda na emerytury to nie będzie do kogo isc ze swoim zdrowiem.