54
11.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tu pewnie też powsadzają pociotki urzędników na stanowiska zwolnionych lekarzy i położnych
(2020.09.13)

info

4  
  0
jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę na pewno
czytelnik 123 (2020.09.13)

info

3  
  0
Poczekaj jeszcze trochę to zatęsknisz za nimi.
AwerQwer1 (2020.09.13)
@Zanirpokojona - Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie zamknięty. A najbliższa pomoc to Gdańsk lub Olsztyn. Życzę dużo zdrowia.
Zatroskany Zenon (2020.09.13)