A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu pewnie też powsadzają pociotki urzędników na stanowiska zwolnionych lekarzy i położnych
jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę na pewno
Poczekaj jeszcze trochę to zatęsknisz za nimi.
@Zanirpokojona - Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie zamknięty. A najbliższa pomoc to Gdańsk lub Olsztyn. Życzę dużo zdrowia.