UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

we Włocławku zakażeni i lekarze i pacjenci. Wyobraźmy sobie, że to samo dzieje się na jedynym z łaski Witolda oddziale ginekologicznym na Królewieckiej. Są dwa oddziały i niech zostaną. Inaczej to wypowiedzenie wojny elblążankom.