UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kamil K - W UM też z błędami piszą. Popatrz tylko na miejski profil, to dopiero obraz nędzy i rozpaczy. Nie potrafią poprawnie złożyć zdania.


Anuluj