A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na Żyrardowskiego po co tam sa te progi hałas smród spalin i tylko po to.
Moze wypadaloby poinformowac podatnikow ile naszej kasy zostalo utopione na kogos kaprys?Nie ma chetnych?Mali ludzie z duzymi aspiracjami tak wlasnie rzadza, tylko brakuje umiejetnosci do tak odpowiedzialnej funkcji jaka jest rzadzenie czymkolwiek.
zaorać zasiać buraki
Tak jest masz rację państwo Sz.
Te 30 km/h w nocy służy do nabijania kasy, na Rawskiej przed 6 ustawiają się z radarem i łapanka ludzi jadących do pracy. Taki co żyje tylko na socjalu ma lżej, dostaje dodatki typu 500+, 300+ bony na dzieci do pracy nie jedzie więc go policja nie złapie, a Ty zwykły prawy obywatelu zpierniczaj na nierobów, i jeszcze policja Cię nęka bo przecież masz jechać 30 km/h a jak Ci powiedzą jedź 10 km/h tak też zrobisz
Dokladnie! Zawsze zastanawialem sie po co tam progi, skoro nawet na Beniowskiego przy szkole ostal sie tylko 1 i to w wersji light. Po prostu uklady, uklady i jeszcze raz uklady rzadza w tym miescie. Ale moze idzie ku lepszemu, bo 3ciej kadencji Wrobla na pewno nie bedzie, bo ludzie przejrzeli na oczy. Obojetnie kto, byle nie bylo w Elblagu tego co bylo i jest!
Na rawskiej ograniczenie do 30 hahaha. .. Mam okno na tą ulicę. .. 130 scigaczem albo z impetem przez rondo. Hehehe. .. pierdzące tuningi też potrafią deptać po gazie. Te znaki to sobie możecie. .. .na polską kulturę jazdy przydalyby się kocie łby. Progi co 10 metrów. Bez odcinkowych pomiarów prędkości jak to jest w Norwegii nigdy nie wyjdziemy z komunikacyjnego cebulactwa.
Idealny przykłąd na to jak nierówno się traktuje mieszkańców. Tu musi być cichutko bo ktoś "ważny"tam mieszka, co nie jest tajemnicą a po innych ulicach można zasuwać ile wlezie i budzić ludzi. Soviety, Białoruś i Korea Pln. w jednym. Stara, pokomuchowa nomenklatura. Ale ja bym się najzwyczajniej wstydził, no ale inni to nie ja.
Ograniczenie prędkości to należy zrobić przy ulicy Moniuszki ale na odcinku od Szymonowskiego do Królewieckej. .. tam czuby potrafią często gęsto około setki jechać od kiedy powstał basen i zrobili dobrą drogę. .. a dzieciaków pełno w drodze na basen i z basenu.
Niech ktoś o tym pomyśli zanim wydarzy się tragedia!
@alojzy44 - To jest Elblag. Swoi wybieraja swoich. Pszestraszyliscie sie pisu frajerzy. On na pewno, wycialby stare, czerwone uklady.