Wybrany wątek opinii
Idealny przykłąd na to jak nierówno się traktuje mieszkańców. Tu musi być cichutko bo ktoś "ważny"tam mieszka, co nie jest tajemnicą a po innych ulicach można zasuwać ile wlezie i budzić ludzi. Soviety, Białoruś i Korea Pln. w jednym. Stara, pokomuchowa nomenklatura. Ale ja bym się najzwyczajniej wstydził, no ale inni to nie ja.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
@alojzy44 - To jest Elblag. Swoi wybieraja swoich. Pszestraszyliscie sie pisu frajerzy. On na pewno, wycialby stare, czerwone uklady.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Tak jak wyciął Piotrowskiego i Kryże. .. ? że o najdroższym wodzu nie wspomnę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Wypad komuszku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2