Wybrany wątek opinii

Idealny przykłąd na to jak nierówno się traktuje mieszkańców. Tu musi być cichutko bo ktoś "ważny"tam mieszka, co nie jest tajemnicą a po innych ulicach można zasuwać ile wlezie i budzić ludzi. Soviety, Białoruś i Korea Pln. w jednym. Stara, pokomuchowa nomenklatura. Ale ja bym się najzwyczajniej wstydził, no ale inni to nie ja.
alojzy44 (2020.08.13)
@alojzy44 - To jest Elblag. Swoi wybieraja swoich. Pszestraszyliscie sie pisu frajerzy. On na pewno, wycialby stare, czerwone uklady.
(2020.08.13)
Tak jak wyciął Piotrowskiego i Kryże. .. ? że o najdroższym wodzu nie wspomnę. ..
(2020.08.13)
Wypad komuszku.
(2020.08.13)
Powrót do komentarzy