Wybrany wątek opinii

Te 30 km/h w nocy służy do nabijania kasy, na Rawskiej przed 6 ustawiają się z radarem i łapanka ludzi jadących do pracy. Taki co żyje tylko na socjalu ma lżej, dostaje dodatki typu 500+, 300+ bony na dzieci do pracy nie jedzie więc go policja nie złapie, a Ty zwykły prawy obywatelu zpierniczaj na nierobów, i jeszcze policja Cię nęka bo przecież masz jechać 30 km/h a jak Ci powiedzą jedź 10 km/h tak też zrobisz
Tomasz85 (2020.08.13)
@Tomasz85 - Dlaczego wszystko jest upolityczniane?
(2020.08.13)
Powrót do komentarzy