UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moze wypadaloby poinformowac podatnikow ile naszej kasy zostalo utopione na kogos kaprys?Nie ma chetnych?Mali ludzie z duzymi aspiracjami tak wlasnie rzadza, tylko brakuje umiejetnosci do tak odpowiedzialnej funkcji jaka jest rzadzenie czymkolwiek.

Zxyz