UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moze wypadaloby poinformowac podatnikow ile naszej kasy zostalo utopione na kogos kaprys?Nie ma chetnych?Mali ludzie z duzymi aspiracjami tak wlasnie rzadza, tylko brakuje umiejetnosci do tak odpowiedzialnej funkcji jaka jest rzadzenie czymkolwiek.
Zxyz