UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ograniczenie prędkości to należy zrobić przy ulicy Moniuszki ale na odcinku od Szymonowskiego do Królewieckej. .. tam czuby potrafią często gęsto około setki jechać od kiedy powstał basen i zrobili dobrą drogę. .. a dzieciaków pełno w drodze na basen i z basenu. Niech ktoś o tym pomyśli zanim wydarzy się tragedia!

Basenowicz

Anuluj