UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze wypadaloby poinformowac podatnikow ile naszej kasy zostalo utopione na kogos kaprys?Nie ma chetnych?Mali ludzie z duzymi aspiracjami tak wlasnie rzadza, tylko brakuje umiejetnosci do tak odpowiedzialnej funkcji jaka jest rzadzenie czymkolwiek.

Zxyz

Anuluj