UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na rawskiej ograniczenie do 30 hahaha. .. Mam okno na tą ulicę. .. 130 scigaczem albo z impetem przez rondo. Hehehe. .. pierdzące tuningi też potrafią deptać po gazie. Te znaki to sobie możecie. .. .na polską kulturę jazdy przydalyby się kocie łby. Progi co 10 metrów. Bez odcinkowych pomiarów prędkości jak to jest w Norwegii nigdy nie wyjdziemy z komunikacyjnego cebulactwa.

Art :)

Anuluj