UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokladnie! Zawsze zastanawialem sie po co tam progi, skoro nawet na Beniowskiego przy szkole ostal sie tylko 1 i to w wersji light. Po prostu uklady, uklady i jeszcze raz uklady rzadza w tym miescie. Ale moze idzie ku lepszemu, bo 3ciej kadencji Wrobla na pewno nie bedzie, bo ludzie przejrzeli na oczy. Obojetnie kto, byle nie bylo w Elblagu tego co bylo i jest!

Realista1

Anuluj