UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@alojzy44 - To jest Elblag. Swoi wybieraja swoich. Pszestraszyliscie sie pisu frajerzy. On na pewno, wycialby stare, czerwone uklady.


Anuluj