UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@alojzy44 - To jest Elblag. Swoi wybieraja swoich. Pszestraszyliscie sie pisu frajerzy. On na pewno, wycialby stare, czerwone uklady.
@alojzy44 - To jest Elblag. Swoi wybieraja swoich. Pszestraszyliscie sie pisu frajerzy. On na pewno, wycialby stare, czerwone uklady.