UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te 30 km/h w nocy służy do nabijania kasy, na Rawskiej przed 6 ustawiają się z radarem i łapanka ludzi jadących do pracy. Taki co żyje tylko na socjalu ma lżej, dostaje dodatki typu 500+, 300+ bony na dzieci do pracy nie jedzie więc go policja nie złapie, a Ty zwykły prawy obywatelu zpierniczaj na nierobów, i jeszcze policja Cię nęka bo przecież masz jechać 30 km/h a jak Ci powiedzą jedź 10 km/h tak też zrobisz
Tomasz85