Wybrany wątek opinii
To fakt. Stara nomenklatura tam mieszka co jeszcze za komuny rozrabiała po urzędach. Teraz niektórzy z nich w dalszym ciągu dorabiają do skromnych emerytur i znają telefony w urzędowych koleżków z przed lat. Stad te obostrzenia w zakresie zwalniania na tej arterii.
Do moderacji
Odpowiedz
33
4
O ile wiem, to nie nomenklatura, tylko była pisowska Wojewoda
Do moderacji
Odpowiedz
24
17
Mylisjz się. To nie oni tu mieszkają.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Tak jest masz rację państwo Sz.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Nie było takiej, chyba że z AWS, likwidatora naszego województwa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2