Wybrany wątek opinii

To fakt. Stara nomenklatura tam mieszka co jeszcze za komuny rozrabiała po urzędach. Teraz niektórzy z nich w dalszym ciągu dorabiają do skromnych emerytur i znają telefony w urzędowych koleżków z przed lat. Stad te obostrzenia w zakresie zwalniania na tej arterii.
(2020.08.13)
O ile wiem, to nie nomenklatura, tylko była pisowska Wojewoda
(2020.08.13)
Mylisjz się. To nie oni tu mieszkają.
SH (2020.08.13)
Tak jest masz rację państwo Sz.
(2020.08.13)
Nie było takiej, chyba że z AWS, likwidatora naszego województwa.
(2020.08.13)
Powrót do komentarzy