UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokladnie! Zawsze zastanawialem sie po co tam progi, skoro nawet na Beniowskiego przy szkole ostal sie tylko 1 i to w wersji light. Po prostu uklady, uklady i jeszcze raz uklady rzadza w tym miescie. Ale moze idzie ku lepszemu, bo 3ciej kadencji Wrobla na pewno nie bedzie, bo ludzie przejrzeli na oczy. Obojetnie kto, byle nie bylo w Elblagu tego co bylo i jest!
Realista1